IKONA - İZMİR REKLAM AJANSI

hizmetlerimiz.

markanızın yolculuğu burada başlıyor.

markanızın yolculuğu burada başlıyor.

Hedef kitlenin belirlenmesi, potansiyel müşteriler üzerinde yaratılmak istenen marka algısının çerçevesinin çizilmesi, ürün ve hizmetlerinizin rakipleriniz karşısındaki konumunun belirlenmesi, marka yolculuğunun ilk ve en önemli adımdır. Güçlü ve zayıf yanların analizi, fırsat ve tuzakların farkında olunması, daha yolun başında size önemli bir avantaj yaratır. Henüz yola yeni çıkıyorsanız veya markanızı yeniden tanımlamaya ihtiyaç duyuyorsanız, IKONA sizin için burada.

yol haritamızı birlikte oluşturalım.

yol haritamızı birlikte oluşturalım.

Kaynakları akıllıca kullanmak rekabet ortamında kritik öneme sahiptir. Oluşturulan marka algısına katkıda bulunmak için sağlam adımlar atmak, stratejik planlamanızın gücüne bağlıdır. Mevcut bütçeyi verimli kullanmak için tanıtım faaliyetinin doğru bir sıralama ve zamanlama ile adım adım gerçekleştirilmesi önemlidir. İKONA, markanızın en etkili sonuçları alması için tanıtım stratejinizi oluşturur.

görsel dünyanızı tasarlayalım.

görsel dünyanızı tasarlayalım.

Bu aşama, markanıza veya ürününüze görsel bir kimlik kazandırmak veya hikayeyi canlandırmak olarak tanımlanabilir. Logo tasarımı ile başlayan süreç, renk, tipografi, boyut standartlaştırmalarının yapılması ve kullanım alanlarının belirlenmesi ile tamamlanır. İKONA'nın deneyimli ekibi, boş bir kağıttan uygulama aşamasına kadar tüm süreci sizin için yönetiyor.

sahneye çıkmaya hazır olun.

sahneye çıkmaya hazır olun.

Ürün ve/veya hizmetlerinizin hedef kitlenize en etkili şekilde anlatılmasını ve akılda kalmasını hedefleyen kampanyalar, özünde yaratıcı bir fikir barındıran süreçlerdir. Bu süreç, potansiyel müşterileri, etkili bir slogan, sıradışı bir mecra, güçlü bir görsel anlatımla yakalamak ve satın alma güdüsünü oluşturmak için kullanılır. İKONA'nın deneyimli ekibi sıradışı ve özgün fikirler bulur.

yeni nesil iletişim.

yeni nesil iletişim.

Verimliliği analiz edilebilen, geleneksel mecralara göre daha küçük bütçelerle etkili sonuclar alınan dijital pazarlama araçlarını kullanırız. Web Sitesi Tasarımı, Dijital Bülten Oluşturma, Arama Motoru Optimizasyonu ve Reklam Yönetimi, İçerik Oluşturma, Sosyal Medya Yönetimi, İKONA'nın size sunabileceği hizmetlerden bazıları. Dijital pazarlama sunumumuzu incelemek için tıklayın. Bugüne kadar farklı sektörlerden bir çok marka için hazırladığımız web sitelerini incelemek için tıklayın.

 

en doğru mecra hangisi?

en doğru mecra hangisi?

Kampanyanızı daha görünür kılabileceğimiz tüm mecralar medya satın alma planı ile belirlenir. Gazete, Dergi, İnternet Sitesi, Açık Hava, TV ve Radyo reklamlarında en uygun bütçelerle en verimli sonuçlara ulaşmayı hedefleriz.

3 2 1 motor.

3 2 1 motor.

Fotograf Çekimi, Reklam/Tanıtım Filmleri, 2D/3D Animasyon, Seslendirme, Ofset/Dijital Baskı Hizmetleri ve benzeri üretimler icin inhouse ve outsource çözümler sunabiliriz. Prodüksiyon portfolyomuzu incelemek için tıklayın.

her zaman yanınızdayız.

her zaman yanınızdayız.

Fuar, Açılış, Bayi Toplantısı, Lansman, Basın Açıklaması ve benzeri çalışmalar için inhouse ve outsource çözümler sunabiliriz.